Mechatronicznie zaProgramowani, czyli integracja na sportowo!
Rok szkolny 2023/2024

„Sport to bardzo ważna sprawa.

Są reguły, jest zabawa. (...)

Sport nauczyć może wiele.

Zdrowy duch jest w zdrowym ciele,

a z wszystkiego jedna racja:

górą sport i rekreacja!"

Mechatronicy i programiści, niczym  wprawni biatloniści, na integracji ustrzelali  punktów wiele, była więc przednia zabawa i wesele. Wszystko się działo, gdy w piątek słońce mocno na niebie grzało. Zintegrowani i opaleni od poniedziałku wracają rozpromienieni. W szkolnej ławie się spotkają i gotowość wyrażają, by sukcesy sportowe przekuć na naukowe.
Dumne ze swych wychowanków wychowawczynie podziękowania składają i nad kolejną integracją rozmyślają. Nie byłoby tak udanego spotkania, gdyby nie Pan Profesor od kreatywnego działania. Dziękujemy więc Panu Ryszardowi. Patalasowi za zaangażowanie i tak licznych zabaw zorganizowanie.

Sylwia Chudy

Magdalena Ludwiczak


-=Zdjęcia=-


 
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.