progeCAD.pl banner
MAMY FINALISTĘ !!!!!
Rok szkolny 2011/2012

 

 

MAMY FINALISTĘ !!!!!

11 stycznia 2012 roku 3 uczniów naszej szkoły wzięło udział w II etapie (okręgowym) XIV edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA”, który odbył się w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Szczecinie.

Przedstawicielami grupy elektronicznej naszej szkoły byli uczniowie z klasy 4Tc: Łukasz Dziczkaniec oraz Daniel Pęczkowski, natomiast grupę teleinformatyczną reprezentował uczeń klasy 4Te: Damian Kamiński.

 

 

16 lutego 2012 roku organizator Olimpiady „Euroelektra” ogłosił wyniki. Wśród osób, które zakwalifikowały się do III etapu jest uczeń naszej szkoły, Daniel Pęczkowski z klasy 4Tc. Finał odbędzie się 14 marca 2012 roku na Wydziale Elektrycznym Akademii Morskiej w Gdyni.

Trzymajmy kciuki za naszego finalistę!!!

 

mgr inż. Mikołaj Gierłowski

 


 
Copyright © 2023 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.