FINALISTA XXXVIII OLIMPIADY WIEDZY TECHNICZNEJ
Rok szkolny 2011/2012

DARIUSZ KAROLEWSKI

FINALISTĄ XXXVIII OLIMPIADY WIEDZY TECHNICZNEJ


Uczeń naszej szkoły Dariusz Karolewski z klasy 4Tb został zakwalifikowany do Finału Ogólnopolskiego XXXVIII Olimpiady Wiedzy Technicznej, który odbędzie się 13-15 kwietnia 2012r w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Gratulujemy Dariuszowi Karolewskiemu z 4Tb osobistego sukcesu i życzymy powodzenia
w ogólnopolskim finale.

Dnia 19 stycznia 2012 roku na terenie Uniwersytetu Zielonogórskiego w Zielonej Górze odbyły się zawody II stopnia XXXVIII OLIMPIADY WIEDZY TECHNICZNEJ Okręgu Lubuskiego.

W tym roku szkolnym LUBUSKI KOMITET OKRĘGOWY OWT w ZIELONEJ GÓRZE zakwalifikował do II etapu w grupie mechaniczno-budowlanej 25 finalistów w tym ucznia naszej szkoły Dariusza Karolewskiego z klasy 4Tb,

 


a w grupie elektrycznej zakwalifikował 17 uczniów w tym dwóch uczniów naszej szkoły: Damiana Kamińskiego z klasy 4Te i Jakuba Madejczyka z klasy 4Te.

 

Finał XXXVIII OWT Okręgu Lubuskiego uroczyście otworzył Kurator Lubuski mgr Roman Sondej z Gorzowa Wlkp., życząc uczestnikom zawodów powodzenia.

W części oficjalnej otwarcia OWT głos zabrali: profesorowie dziekani: Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji i Wydziału Mechanicznego Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz przedstawiciele Rady FSNT NOT w Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp..

Zawody w dwóch częściach, z krótką przerwą na posiłek, trwały od godziny 11.00 do 15.30. W każdej grupie uczniowie rozwiązywali, w części pierwszej jedno z dwóch zadań obliczeniowych a w części drugiej 3 zadania. Po wyjściu z sal uczniowie nasi byli zadowoleni z wykonanej pracy.

Oficjalne wyniki z zawodów II stopnia OWT Okręgu Lubuskiego przekazano szkole
22 lutego 2012r

 


Naszym uczniom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły w eliminacjach XXXVIII OLIMPIADY WIEDZY TECHNICZNEJ. 

 

Tekst i zdjęcia: mgr inż. Ryszard Michno

 
Copyright © 2020 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.