utalentowani
Rok szkolny 2011/2012

Gwar, szum, zniecierpliwienie, dźwięk strojonych gitar, oraz... zapach bigosu?! Tak, to nic innego jak eliminacje do szkolnego konkursu „Mam Talent” !

Pomysł narodził się już kilka miesięcy temu w głowach przewodniczących Samorządu Uczniowskiego i szczęśliwie doczekał się swojej realizacji 9 marca. Właśnie w ten dzień odbył się pierwszy etap konkursu. Na deskach parkietu naszej sali gimnastycznej, przed surowym aczkolwiek sprawiedliwym jury, mogli zaprezentować się wszyscy chętni.

Szeroki wachlarz talentów był raczej zdominowany przez różnorodne formy muzyczne.  Nie zabrakło również pokazów gastronomicznych, tj. jedzenia bigosu na czas i jak sami możecie się domyśleć, było  bardzo wesoło, a salę wypełnił zapach   młodych talentów.

Niemniej najlepsze wciąż przed nami! Finał szkolnego „Mam Talent” odbędzie się w Elektryku już w środę, 21 marca! Będziemy świadkami nieprzewidywalnego wyścigu po nagrodę pierwszego takiego wydarzenia w historii naszej szkoły. Myślę, że warto to zobaczyć i pokibicować swoim faworytom.

Wszystkim artystom życzymy powodzenia.

 

 

Patryk Bąk

 
Copyright © 2020 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.