Uczniowie „Elektryka” na stażach

 

 

W trakcie wakacji uczestnicy projektu „Teletronik – cyfryzacja w kształceniu zawodowym inwestycją w przyszłość” realizowanego w ramach Działania 9.2 „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego, odbywali miesięczne staże zawodowe w znanych firmach branżowych w Gorzowie i na terenie całego kraju.

Uczniowie w czasie stażu nabywali umiejętności praktycznych pogłębiających wiedzę uzyskaną podczas szkolnych zajęć dydaktycznych w ramach kierunku kształcenia. Staż zawodowy dał jego uczestnikom możliwość poznania oczekiwań pracodawców względem pracowników. Stażyści mieli szansę utrwalenia, zademonstrowania i zweryfikowania swoich umiejętności, a także prezentacji chęci do pracy, co w przyszłości ułatwi im znalezienie satysfakcjonującej ich pracy.

Po wytężonym dniu pracy uczniowie aktywnie spędzali czas wolny uczestnicząc w różnych wydarzeniach kulturalnych oraz zwiedzając atrakcyjne miejsca w okolicach Puław i Zielonej Góry.

Stażyści za pracę otrzymali odpowiednie wynagrodzenie.

 

 

 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.