Rekrutacja na wiosenną edycję "TELETRONIK"


„Teletronik – cyfryzacja w kształceniu zawodowym inwestycją w przyszłość”


Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja na wiosenną i ostatnią już edycję szkoleń i zajęć dodatkowych w ramach projektu „Teletronik – cyfryzacja w kształceniu zawodowym inwestycją w przyszłość” realizowanego w ramach Działania 9.2 „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

W ramach Projektu oferujemy zajęcia:

  • kurs kwalifikacyjny 1kV
  • Teleinformatyka
  • Przedsiębiorczość
  • Odnawialne źródła energii
  • Efektywne doradztwo zawodowe

Wszystkich uczniów zainteresowanych Projektem zapraszamy do składania dokumentów zgłoszeniowych, które można pobrać w sekretariacie szkoły przy ul. Dąbrowskiego, w sekretariacie Pracowni i laboratoriów przy ul. Grobla 9 oraz ze strony internetowej szkoły.

Dokładne informacje na temat wszystkich zajęć realizowanych w ramach projektu, znajdziecie na stronie naszej szkoły, bądź u nauczycieli: Kierownik Szkolenia Praktycznego Pani Anety Matczak oraz Pana Mikołaja Gierłowskiego.Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w oferowanych zajęciach.


 
Copyright © 2024 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.