progeCAD.pl banner
Całkowite zanurzenie w Berlinie
Rok szkolny 2016/2017

Total Immersion czyli Całkowite Zanurzenie, to niezwykle intensywny i efektywny sposób uczenia się języków  polegający na wielogodzinnych zajęciach, na których używa się tylko języka obcego. Mieliśmy okazję zapoznać się z tą metodą w drugim tygodniu ferii, w trakcie pięciodniowego pobytu w Berlinie.

Do stolicy Niemiec udaliśmy się razem z uczniami z IV LO w Gorzowie i ich opiekunką panią Cecylią Al-Sharairi, opiekunem naszej grupy był pan Bolesław Palka. Przez pięć dni w tygodniu uczęszczaliśmy na  zajęcia z języka niemieckiego, a w wolnych chwilach zwiedzaliśmy miasto, wykorzystując nabyte umiejętności. Do Gorzowa wróciliśmy w świetnych humorach, pełni sił i gotowości do kontynuowania nauki w szkole.

Wyjazd zorganizowano w ramach projektu  "Kształtowanie kompetencji kluczowych na potrzeby rynku pracy na obszarze MOF Gorzowa Wielkopolskiego”


{gallery}2016-2017/zanurzeniewberlinie{/gallery}

 
Copyright © 2024 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.