"MISTRZOWSKI ELEKTRYK"
Rok szkolny 2011/2012

W ubiegłą środę, 8 marca, koszykarze Elektryka, pod skrzydłami trenera Jacka Gołębiowskiego odnieśli spektakularne zwycięstwo nad drużyną I Liceum Ogólnokształcącego. Popularne "Gołąbki", po raz pierwszy w historii szkoły, zdobyły tytuł Mistrza Gorzowa Wielkopolskiego w Piłce Koszykowej. Nieoceniona okazała się pomoc kibiców, którzy swoim dopingiem ponieśli reprezentację po zwycięstwo. Kibice gospodarzy nie mieli nic do powiedzenia we własnej hali. Podczas bardzo wyrównanej pierwszej połowy spotkania z trybun można było usłyszeć słynny okrzyk "OGIEŃ! SIŁA! PRĄD ELEKTRYK!", który pomógł naszej reprezentacji wznieść się na wyżyny własnych możliwości.

Dobre decyzje taktyczne trenera pozwoliły odrobić 4 punktową stratę, a doskonała

gra naszej drużyny wraz z szóstym zawodnikiem na trybunach stworzyła przewagę nad rywalem. Ostatecznie, po dominacji w czwartej kwarcie, udało się sięgnąć po upragniony złoty medal! Królem strzelców naszej drużyny okazał się lider i kapitan zespołu, Paweł Krupa, który w całej Spartakiadzie zdobył aż 117 punktów.

Mistrzowski skład: Jacek Gołębiowski (Trener), Paweł Krupa (C), Kacper Włoś, Sebastian But, Mateusz Trzeciak, Kamil Helak, Wojciech Rudaniecki, Piotr Nowak, Łukasz Klóska, Michał Kakowski,Paweł Bornikowski, Bartosz Wypchło, Marcin "Lejkers" Mróz. 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.