progeCAD.pl banner
Kangur Matematyczny
Rok szkolny 2016/2017

Jak co roku na wionę, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur. Startowali w dwóch kategoriach wiekowych: Junior i Student. Dwóch uczniów z klasy pierwszej zasługuje na szczególną pochwałę, ponieważ zostali wyróżnieni za bardzo dobre wyniki.
A są to: Adam Kisiel z klasy 1Tf i Michał Olszowyz 1Tb. Na trzecim miejscu uplasował się Mariusz Kotecki. Wśród klas drugich najlepsi w szkole okazali się: Stanisław Klat, Mariusz Koźlarek i Dominik Piechaczek. Natomiast w klasach trzecich i czwartych na pochwałę zasługują: Piotr Nowak, Mateusz Asimowicz i Tomasz Kopyciński.

Magdalena Ludwiczak

Karolina Szpiganowicz

 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.