progeCAD.pl banner
III Filmowa Gra Miejska zaliczona!
Rok szkolny 2016/2017

Pięcioosobowe zespoły uczniów wraz z opiekunami ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wzięły udział w interaktywnym spacerze po mieście śladami niezapomnianych filmów. Drużyna „Elektryka” składała się z uczniów uczęszczających do klasy 1TF (Norbert Skoczylas – lider grupy, Mateusz Pieczonka, Marcel Piotrowicz, Damian Świąder, Hubert Wiśniewski).

Tegoroczna Gra była pełna niespodzianek oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji przygotowanych przez filmowych bohaterów, sprytnie przemykających na trasie gry. Zabawa polegała na odnalezieniu w Gorzowie miejsc zaznaczonych na mapce i wykonaniu zadań w oparciu o pakiet filmów (”Strażnicy Galaktyki, „Avatar”, „Iluzja”, „Matrix”). Dodatkowo, przy każdym zadaniu uczestnicy mieli okazje wykazać się wiedzą na temat historii miasta z okazji 760-lecia Gorzowa Wlkp.

Filmowa Gra Miejska była doskonałą okazją do przyjrzenia się nie tylko filmowym hitom, ale również pozwoliła odświeżyć spojrzenie na nasze miasto. Organizatorzy – Pracownia Filmoteki Szkolnej ZSO nr 3 pokazali, że przy odrobinie wyobraźni lokalne atrakcje mogą rozwinąć swój filmowy potencjał.


lic. Marta Kudelska


 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.