progeCAD.pl banner
Integracja klasy 2TB w Starym Kaleńsku
Rok szkolny 2016/2017

W dniach 5-7 czerwca klasa 2Tb była na wycieczce- biwaku w Starym Kaleńsku. Stare Kaleńsko to wioska nad Jeziorem Kaleńskim, położona daleko od cywilizacji. Dojeżdża się tam krętą, wąską drogą, która leży wśród pól i lasów. Do najbliższego sklepu jest około 10 km. Tamtejszy ośrodek oferował atrakcje, takie jak: wycieczka kajakami, ścianka wspinaczkowa, żeglowanie, strzelanie z łuku i wiatrówki. Jednak najlepsze chwile to te, spędzone na wspólnym spędzaniu czasu, graniu w piłkę i gry planszowe. Nigdy nie zapomnimy również skoków na trampolinie, które były największą atrakcją całego wyjazdu.


 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.