progeCAD.pl banner
To będą bardzo bezpieczne wakacje….
Rok szkolny 2016/2017

Uczniowie klasy 1TB oraz setki młodych gorzowian wzięło udział w V Konferencji Młodzieży „Wakacje bez zagrożeń”. Celem spotkania było uświadomienie młodzieży w sprawie potencjalnych zagrożeń, związanych z wolnym, wakacyjnym czasem oraz pokazanie młodym ludziom jak uchronić się przed zagrożeniami w czasie letnim.

Hasłem przewodnim tegorocznej odsłony konferencji był cytat Immanuela Kanta: „Miejcie odwagę posługiwać się rozumem”.

Konferencję otwierał prezydent miasta Jacek Wójcicki. - Bardzo dziękuję za zaangażowanie podczas przygotowania tego spotkania. Sądząc po liczbie obecnych tutaj młodych ludzi, wiem, że ryzyko nieszczęśliwego wypadku podczas wakacji, zmniejszamy znacznie. Specjalne pokazy przygotowali strażacy, policjanci i ratownicy medyczni, w których uczestniczyli wolontariusze z klasy 1TB. Służby udzielały instruktażu w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, informowali jak się zachować, gdy jesteśmy świadkiem wypadku, aż wreszcie co zrobić, gdy znajdziemy się w sytuacji zagrożenia.

Szczególne podziękowania kierujemy dla wolontariuszy Zespołu Szkół Elektrycznych, którzy pomagali przy organizacji przedsięwzięcia oraz grupie muzycznej „Elektrogitary” za uświetnienie imprezy!

lic. Marta Kudelska

mgr inż. Zuzanna Kuźmińska

 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.