progeCAD.pl banner
Nie samą nauką żyje uczeń
Rok szkolny 2016/2017

29-30 maja pod dowództwem pani Karoliny Szpiganowicz, pani Moniki Araszczuk i pana Dariusza Ciukszy zwiedzaliśmy Góry Sowie. To piękne miejsce kryjące w swej historii przeróżne legendy, baśnie i tajemnice, o czym mogliśmy się przekonać.

Swą podróż rozpoczęliśmy od zwiedzania Kompleksu Riese - największego projektu górniczo-budowlanego hitlerowskich Niemiec. Łódkami przeprawiliśmy się przez podziemną rzekę, by lepiej poznać  sekrety podziemnego miasta Hitlera.

Następne atrakcje czekały na nas w Folwarku Szyfrów w Ławicy. Tam próbowaliśmy wydostać się z escape roomów nawiązujących do historii Dolnego Śląska i na pontonach zmierzyliśmy się z żywiołem wody, pokonując Nysę Kłodzką.

Następny dzień rozpoczęliśmy od zdobycia Wielkiej Sowy. Emocji nie zabrakło także podczas zwiedzania zamku Grodno i przejścia przez wiszący most na Jeziorze Bystrzyckim. Wycieczkę zwieńczył jakże wyczekiwany przez nas posiłek w MacDonald’s.

To były intensywne dwa dni, podczas których łączyliśmy naukę, przyjemności i aktywność fizyczną, zapominając choć na chwilę o…telefonach komórkowych!


Uczniowie klasy 1 TB i 3TF

 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.