progeCAD.pl banner
DZIEN SPORTU W ELEKTRYKU
Rok szkolny 2016/2017

W sobotę 10 czerwca w Elektryku odbyły się mistrzostwa szkoły w piłce nożnej halowej 5 osobowej klas drugich i trzecich,oraz 6 osobowej na boisku szkolnym klas pierwszych. Przy dobrej pogodzie i frekfencji rywalizacja o zwycięstwo trwała do ostatnich sekund obu turniejów. W klasach pierwszych o miejscu na podium decydowała różnica bramek,a dwa punkty dzieliły zespoły,które zajęły miejsca 1 i 5.
Zwycięzcą została klasa 1 TB, której managerem jest pani Monika Araszczuk, wice mistrzostwo zdobyła klasa 1 TG z coaching Marcinem Stankowskim, a na trzecim miejscu uplasowała się ekipa pani Karoliny Żmudzińskiej  kl.1 TE.
Królem strzelców został  Michał Różański z kl. 1TG - gratulujemy.
Wśród klas drugich i trzecich na hali SP-1 rywalizowało 10 zespołów podzielonych na dwie grupy A i B, gdzie także o wyjściu z grupy decydowały bramki i mecze bezpośrednie między zespołami.

W grupie A zwyciężyła klasa 2 TG -8 pkt, przed 3 TB-5pkt. Zwyciężcą gr B została kl.3 TF -10 pkt.,przed 2 Zem-6 pkt.
Półfinały 3TF-3TB 7:1, a 2TG-2Zem 1:1 po dogrywce i karne 5:4.
W meczu o 3 miejsce klasa 3 TB pokonała 1:0 klasę 2 Zem, w wielkim finale klasa 3 TF po dogrywce 0:0 z kl. 2TG pokonała swoich rywali 5:4 w rzutach karnych, gratulujemy, królem strzelców został uczeń kl.3 TF  Tadeusz Chrin zdobywca 7 bramek.

Dariusz CiukszaFilmik z drona

 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.