progeCAD.pl banner
DZIEŃ DZIECKA – projekt stacji rowerowej
Rok szkolny 2016/2017

W dniu 01.06.2017 roku z okazji realizacji projektu w ramach budżetu obywatelskiego na 2017 rok oficjele miasta przecinali wstęgę otwarcia stacji naprawczej dla rowerów wraz ze stanowiskami do parkowania. Przy okazji tej uroczystości obie szkoły rozegrały spotkania mistrzowskie w piłkę siatkową dziewcząt na hali mechanika oraz piłkę ręczną chłopców na boisku elektryka. W sportowej rywalizacji padł remis. Po zaciętych pojedynkach dziewczęta elektryka bardzo minimalnie uległy koleżankom z mechanika 0-3, a wśród chłopców piłkarze ręczni naszej szkoły znokautowali przeciwnika wygrywając jedną bramką. Gospodarze obiektów nie byli gościnni dla swoich rywali potwierdzając powiedzenie ,,że gospodarzom i ściany pomagają’’

Po zakończonych zmaganiach wręczono nagrody, dyplomy i upominki dla wszystkich zespołów a dyplomy wręczali zaproszeni goście Pani Radna Izabela Piotrowicz i W-ce Prezydent Gorzowa Radosław Sujak.

Dariusz Ciuksza
Ryszard Patalas


 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.