Gra edukacyjna w ramach projektu „Zawodowcy w Gorzowie”
Rok szkolny 2017/2018

W minioną środę, w Zespole Szkół Ekonomicznych, odbyła się gra edukacyjna pt. Wyścig Kompetencji w ramach projektu „Zawodowcy w Gorzowie”. Gra polegała na wykonywaniu zadań przez zespoły 5 osobowe przy różnych stanowiskach, na których byli pracodawcy. Celem była nie tylko zabawa, ale także sprawdzenie się – na ile jestem przygotowany do wejścia na lokalny rynek pracy. Naszą szkołę reprezentował dwa zespoły – uczniowie z klasy 1Ta i 1Tb. Zwycięzcami zostali uczniowie z klasy 1Ta - Kruszyńki Remigiusz, Wojciechowski Bartłomiej, Gałka Krzysztof, Hryniewski Mikołaj, Krawczyk Eryk.

Uczestnikom dziękujemy za reprezentowanie Zespołu Szkół Elektrycznych a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

mgr inż. Mikołaj Gierłowski


 
Copyright © 2018 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.