Pytamy, oglądamy, zwiedzamy!
Rok szkolny 2017/2018

Uczniowie „Elektryka” po raz kolejny wzięli udział  w zajęciach  w ramach projektu "JOB Starter – łączymy z rynkiem pracy”,   który realizowany jest przez firmę IDEA HR Doradztwo Personalne w Gorzowie Wlkp.  Tym razem młodzież była gościem firmy Solvay Group, która zajmuje się produkcją specjalistycznych materiałów poliamidowych na potrzeby światowego rynku motoryzacyjnego, elektrycznego i elektronicznego oraz artykułów konsumpcyjnych. Klasa 3 ZEM uczestniczyła w specjalnie dla nich zorganizowanych zajęciach, które odbyły się w czwartek 19 października. Uczniowie mieli okazję zobaczyć, w jaki sposób funkcjonuje międzynarodowy koncern przemysłu chemicznego. Wysłuchali również wystąpienia na temat historii powstania firmy i jej działalności w Gorzowie Wlkp.

Projekt „Job Starter” to wspólne działania pracodawców, studentów wyższych uczelni i uczniów szkół średnich, którzy już są, lub za chwilę będą na rynku pracy.

lic. Marta Kudelska

mgr Dariusz Ciuksza


 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.