Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych
Rok szkolny 2017/2018

Dnia 27.11.2017r. odbył się szkolny etap Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych. W etapie szkolny wzięło udział 18 uczniów klas II naszej szkoły. Uczniowie którzy uzyskali największą liczbę punktów z części pisemnej to:

Adam Kisiel klasa II TF – 17 punktów

Marce Czapnik klasa II TG – 15 punktów

Erwin Piciński klasa II TD – 13 punktów

Oskar Pondo kalsa II TB – 13 punktów

Bartosz Kruszewski klasa  II TD – 12 punktów

Piotr Gos klasa II TD – 11 punktów

Kacper Tokarczyk klasa II TB – 11 punktów

W etapie okręgowy może uczestniczyć 3 uczniów z najwyższą liczbą punktów i tak w etapie II szkolnej części Olimpiady wezmą udział Erwin Piciński i Oskar Pondo. Jeden z nich będzie reprezentował nasz zespół w etapie okręgowym który odbędzie się w Zielonej Górze. Adam Kisiel i Marcel Czapnik już reprezentuję Zespół Szkół Elektrycznych w etapie okręgowym.

Wszystkim uczniom zaangażowanym w konkurs dziękuję. Życzę powodzenia w dalszej rywalizacji uczniom którzy pojadą do Zielonej Góry. Trzymam kciuki i zawsze jestem z wami.

Dogrywka między Erwinem i Oskarem odbędzie się już  12.12.2017r. wtorek. Powodzenia!!!!!

mgr Anna Raczewska-Franklin


 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.