Olimpiada Wiedzy o Żywności
Rok szkolny 2017/2018

Alina Marciniak, uczennica klasy 3 TE godnie reprezentowała Zespół Szkół Elektrycznych w etapie okręgowym XX edycji Olimpiady Wiedzy o Żywności.

Dnia 24 listopada 2017 w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego w Poznaniu, odbył się etap okręgowy XX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywności. Z naszej szkoły Alina Marciniak zajęła 3 miejsce.

Pierwsza część etapu okręgowego składała się z pytań testowych opracowanych przez Komitet Naukowy, złożony z wykładowców akademickich. Uczestnicy olimpiady rozwiązując test sprawdzali swoją wiedzę z zakresu technologii żywności, analizy żywności, mikrobiologii, techniki i przedmiotów ekonomicznych. W trakcie etapu pisemnego wyłoniono 8 najlepszych uczestników, którzy w części ustnej odpowiadali na wylosowane przez siebie pytania z trzech bloków tematycznych: przetwórczego, analitycznego i ekonomicznego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na etapie centralnym.

mgr Monika Piechowiak 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.