Mikołajki w „Elektryku”!
Rok szkolny 2017/2018

6 grudnia 2017 r. do Zespołu Szkół Elektrycznych zawitał Mikołaj z orszakiem elfów i pomocników. Odwiedził całą szkolną społeczność, aby grzecznych nagrodzić cukierkami, a pozostałych przywołać do porządku rózgą.  Samorząd Uczniowski zadbał o to, aby Mikołaj spotkał się z każdym uczniem i nauczycielem.

Osoby zaangażowane w organizację i przebieg szkolnych mikołajek to:

Mikołaje: Bartek Janiszewski z 2TA i Michał Suchocki z 1TD i Elfy: z klasy 1TD: Angelika Protosawicka, Gabriela Matecka, Natalia Mika, Klaudia Uller, z klasy 1TF: Julia Baumann, Aleksandra Stefanowska, z klasy 3TD: Iwona Janas, oraz z klasy 3TE: Marta Łusiarczyk.

Z okazji Mikołajek został również zorganizowany konkurs „Jaka to kolęda?”, w którym udział wzięło aż 60 osób. Konkurs polegał na odgadnięciu tytułów kolejno odtwarzanych przez radiowęzeł fragmentów kolęd. Za prawidłowy przebieg konkursu odpowiedzialni byli: Kacper Czerniak i Kamil Nikolak z klasy 2TD oraz Kacper Zieliński z klasy 3 TE. Oto rozwiązanie muzycznej zagadki:

  1. Dzisiaj w Betlejem,
  2. Gdy śliczna panna,
  3. Hej, w Dzień Narodzenia,
  4. Oj, maluśki, maluśki,
  5. Triumfy Króla Niebieskiego,
  6. Cicha noc/Silent Night,
  7. Bracia, patrzcie jeno,
  8. O, gwiazdo betlejemska,
  9. Anioł pasterzom mówił,
  10. Mędrcy świata.

Najlepiej w gronie uczniowskim kolędy rozpoznała Angelika Protosawicka z klasy 1 TD, która uzyskała 80% poprawnych odpowiedzi. Natomiast z nauczycieli biorących udział w konkursie najlepszy był Pan Konrad Szczypiór, który uzyskał 100% poprawnych odpowiedzi. Serdecznie gratulujemy!

Samorząd Uczniowski

Radiowęzeł Szkolny

Biblioteka Szkolna


 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.