Tak odległy a tak bliski….. MIKRO-TIK
Rok szkolny 2017/2018

Po długich oczekiwaniach na sprzęt z początkiem listopada ruszyły szkolenia Mikro-Tik dla uczniów Zespołu Szkół Elektrycznych. Zajęcia odbywają się przez cały tydzień, wliczając nawet soboty i niedziele. Do dnia dzisiejszego udział w szkoleniu wzięło już 60 uczniów podzielonych na 4 grupy. Podczas zajęć uczestnicy poznali zagadnienia: MikroTik RouterOS; MikroTik jako Firewall; QoS – jakość usług w sieciach; Efektywne zarządzanie siecią oraz usługami; Sieci bezprzewodowe 802.11a/b/g/n; Mosty oraz Tunele; Trasowanie (Routing). Najciekawsze dla uczniów były oczywiście zajęcia typowo praktyczne, na których zdobyli specjalistyczną wiedzę i umiejętności oparte na doświadczeniu trenera.


 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.