Kiermasz w ramach 26. Finału WOŚP
Rok szkolny 2017/2018

Pierwszy raz w historii „Elektryka” odbył się kiermasz w ramach kolejnego już Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie, rodzice i nauczyciele mieli okazję 9 stycznia zakupić przedmioty, które zostały przekazane na sprzedaż przez kadrę naszej szkoły. Wybór był bardzo duży, otrzymaliśmy między innymi: książki z dedykacjami, piłki z podpisami, vouchery na spotkania przy kawie, pióro, fiszki do nauki języków obcych, pamiątki z dalekich podróży, plakaty ulubionych zespołów, płyty winylowe, gadżety klubów sportowych. Największe zainteresowanie wśród wszystkich przedmiotów wzbudziła hulajnoga. Bardzo dziękujemy wszystkim nauczycielom za przekazane na kiermasz przedmioty oraz wszystkim kupującym za dar serca, dzięki któremu wspólnie wspieramy 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Fundacja WOŚP zdecydowała o tym, by zebrane fundusze w roku 2018 przekazać na wyrównanie szans leczenia noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych poprzez doposażenie ich w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci.mgr Konrad Szczypiór

mgr Joanna Józwa Jelinčić

mgr Dominika Kuligowska

lic. Marta Kudelska


 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.