W Elektryku uczy się najlepszy w Polsce mechatronik
Rok szkolny 2017/2018

Z dumą zawiadamiamy, że uczniowie gorzowskich szkół technicznych nie ustępują  czołowych miejsc gościom z całej Polski.  Pięciu reprezentantów Zespołu Szkół Elektrycznych oraz uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Gorzowie Wlkp. zostali finalistami i laureatami  XLI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.

Adrian Matusiak z gorzowskiego Elektryka został najlepszym mechatronikiem w Polsce, a Stanisław Klat zajął
III miejsce w tej dziedzinie.  Wysoki poziom utrzymał finalista Wojciech Głos. Na liście finalistów zapisali się: wśród elektroników  Dominik Piechaczek (XI miejsce) oraz wśród informatyków Mateusz Asimowicz (XIII miejsce).

Sukcesem cieszy się również Kajetan Dziedzic z gorzowskiego Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, który został laureatem, zajmując  V miejsce  wśród teleinformatyków .

Przez dwa dni 115 uczestników wytężało swoje umysły. Ich zdolności zostały docenione, politechniki na nich czekają. Gratulujemy!

Projekt Zawodowcy w Gorzowie wpisuje się idealnie w zapotrzebowanie na rynku pracy w branży elektronicznej i elektrycznej. Wszyscy laureaci mogą być spokojni, że dostaną się do najlepszych uczelni wyższych w kraju.

Dominika Kuligowska

Fot. Daniel Adamski


 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.