Świetny programista w Elektryku
Rok szkolny 2017/2018

Dnia 19 marca 2018 roku na zajęciach Tworzenia Aplikacji Internetowych Uczeń Patryk Kowalski z klasy 2TD przedstawił stworzoną przez siebie grę platformową (zręcznościową), która polega na omijaniu i eliminacji wrogów poprzez strzelanie do nich. Gra jest oparta o technologię javascript.

Link do gry:

http://www.chosenjo.pl/kapitan-zolte-spodnie-kontra-butstrapowi-kosmici


Tym samym Patryk udowodnił jak dużą wiedzę posiada z zakresu programowania oraz myślenia analitycznego. Projekt gry jest dowodem na to, że Uczeń posiada wiedzę znacznie przekraczającą   materiał jaki jest wymagany dla tego przedmiotu.

Projekt gry został odpowiednio doceniony.Nauczyciel Przedmiotów Informatycznych

 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.