IV Memoriał Marcina Rascha
Rok szkolny 2017/2018

W dniu 7 kwietnia 2018r. Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wlkp. wraz z Centrum Sportowo – Rehabilitacyjnym „Słowianka” zorganizował IV Memoriał Marcina Rascha. Honorowym patronatem zawody objęli rodzice Marcina -  Krystyna i Roman Rasch.

Marcin zmarł 11.04.2014r. Był człowiekiem dla którego uprawianie sportu, zdrowy styl życia i popularyzacja  aktywności fizycznej stanowiła sens życia. Sumienny pracownik naszej szkoły, trener dzieci i młodzieży, organizator imprez sportowych, aktywny kibic  - taki właśnie był Marcin.

Tegoroczny IV Memoriał przeprowadzony został w dwóch częściach. W części pierwszej udział brały dzieci ze Szkoły Pływania Słowianka, ZSMS i MKP „Słowianka”. Druga część to zawody szkół ponadgimnazjalnych z Gorzowa Wlkp., wyścig instruktorów SPS i wyścig nauczycieli gorzowskich szkół ponadgimnazjalnych (pierwszy raz). Nagrody zwycięzcom wręczali Roman Rasch, v-ce dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych Artur Karasiński, dyrektor MOS-u Piotr Wójciak.  Impreza  zgromadziła sporą  liczbę startującej młodzieży, dzieci i rodziców.  Dystans zawodów to 50m stylem dowolnym.

Tegoroczni zwycięzcy IV Memoriału Marcina Rascha to:

Kategoria dziewcząt:

1. Skowrońska Wiktoria ZSMS czas: 27,65s         

2.Urbańska Paulina I LO  czas: 30,96s

3Prusinowska Klaudyna IV LO czas: 31,39s

Kategoria  chłopców:

1. Chyczewski Oliwer ZSMS czas: 24,68s.

2. Olek Jakub ZSMS czas: 25,61s.

3. Kulczycki Patryk ZSMS  czas 25,63s.

Kategoria nauczycieli:

1.Duchnowski Radosław ILO czas: 32,73s

2.Janiszewski Tomasz ZSBiS czas: 34,05s

   Tomiak Tomasz IV LO czas: 34,05s

3. Sobolewski Marcin ZSOdzież. czas: 34,35s

Wyróżnienie otrzymała Małgorzata Wiśniewska. Naszą szkołę reprezentował  Ryszard Patalas.

GRATULUJEMY!!!

Dzięki tym zawodom pamięć o Marcinie przetrwa w naszych sercach na wiele lat, a Memoriał Marcina Rascha wpisał się na stałe do kalendarza gorzowskich imprez sportowych.


Katarzyna Przysiecka

Małgorzata Juszczak


 
Copyright © 2020 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.