Targi Energetyki EXPOPOWER
Rok szkolny 2017/2018

24 kwietnia br. uczniowie klas 3Ta i 3Tg pod opieką nauczycieli wychowawców oraz dyrekcji wzięli udział w Międzynarodowych Targów Poznańskich. Największą uwagę przyciągnęły Targi Energetyki EXPOPOWER, skupiające branżę energetyczną (zakres tematyczny obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia) oraz MiędzynarodoweTargi Energii Odnawialnej GREENPOWER., gromadzące w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów OZE. Udział w targach to dobra okazja, by poznać rynkowe trendy, wymienić doświadczenia, czy dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.

Wyjazd z udziałem dyrekcji szkoły jest związany z przygotowaniem wstępnej umowy patronackiej z firmą Enea Operator Sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu. Umowa ma obejmować ustalenie zasad i warunków współpracy pomiędzy Patronem a Miastem Gorzowem Wielkopolskim reprezentowanym przez Dyrektora Stanisława Jodko. Współpraca ma się oprzeć m.in. na zobowiązaniu Patrona do wyposażenia tworzonej w szkole pracowni elektroenergetycznej w niezbędne pomoce dydaktyczne oraz realizację praktyk zawodowych w klasach o profilu technik elektryk.


 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.