Konferencja Młodzieży – Wakacje bez zagrożeń
Rok szkolny 2017/2018

VI Konferencja Młodzieży odbyła się 7 czerwca 2018 r. w Filharmonii Gorzowskiej. Mottem tegorocznego spotkania były słowa Goethego: Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się. Wydarzenie rozpoczęto od prezentacji sprzętu służb mundurowych i medycznych. W symulowanym pokazie akcji ratowniczej wzięli udział uczniowie „Elektryka”.  Podczas prelekcji specjalistów zostały poruszone tematy dotyczące cyberprzemocy, trudności w życiu młodego człowieka, uzależenienia. Na widowni zasiadła klasa 1 TC, która miała okazję wysłuchać wszystkich wystąpień. Dla uczestników konferencji były również przewidziane ćwiczenia praktyczne z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Organizacja tego typu przedsięwzięć pozwala na świadome unikanie zagrożeń oraz przyczynia się do wzrostu poziomu bezpieczeństwa młodzieży w czasie wolnym od zajęć oraz podczas wakacji.

Szczególne podziękowania kierujemy dla wolontariuszy Zespołu Szkół Elektrycznych, którzy pomagali przy organizacji wydarzenia.

Odnośnik do pełnej galerii :

https://drive.google.com/drive/folders/1515LRNl6bBAC5ItdPxzM9MoIKLUhZy0U

Fot. Zbigniew Wójcik

 
Copyright © 2020 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.