Mówienie Herbertem
Rok szkolny 2017/2018

W ramach Nocnego Szlaku Kulturalnego, 2 czerwca 2018 r. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim przygotowała konkurs interpretacji utworów patrona książnicy pt. „Mówienie Herbertem”. Zgromadzonych gości, jury oraz uczestników konkursu powitała Dyrekcja gorzowskiej Biblioteki – Sławomir Szenwald oraz Marzena Wysocka, przybliżając ideę konkursu skierowanego do młodzieży oraz sylwetkę poety. Następnie przystąpiono do prezentacji wystąpień. Zespół Szkół Elektrycznych zgłosił swoich uczestników, którzy wystąpili z tekstami: „Różowe ucho”, „Domysły na temat Barabasza” oraz „U wrót doliny”. Miejsce II w konkursie zajął Kacper Zieliński z klasy 3TE, natomiast wyróżnienia otrzymali: Michalina Nowak z klasy 1TF oraz Paweł Wysoczański z klasy 2TB. Recytatorom serdecznie gratulujemy!

Konkurs „Mówienie Herbertem” zorganizowano w ramach Gorzowskiej Herbertiady.

Marta Kudelska

Dominika Kuligowska

Fot. Kazimierz Ligocki 
Copyright © 2020 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.