Nowy Rekord Świata Kacpra!
Rok szkolny 2018/2019

W dniach 22.09-30.09.2018r odbył się Puchar Świata w Strzelectwie Sportowym w Chateauroux we Francji.

Kacper Pierzyński uczeń klasy 3TD, zawodnik Gorzowskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „START”, reprezentant kadry Polski w strzelectwie sportowym zajął 18 miejsce i ustanowił Rekord Świata Juniorów w konkurencji P3 (pistolet sportowy 30+30 strzałów MIX).​ Zdobył on również w konkurencji drużynowej P5 (pistolet pneumatyczny, szybkostrzelny 40 strzałów MIX) I miejsce oraz P1 (pistolet pneumatyczny 60 strzałów mężczyzn)  III miejsce.

W zawodach wzięło udział około 300 zawodników z całego świata.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nauczyciele WF

 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.