Informatycy i teleinformatycy z klasy 1TE - zespoleni i zintegrowani.
Rok szkolny 2018/2019

W piątkowe słoneczne popołudnie 05.10.2018 roku, klasa 1 TE wyjechała na trzydniowe zajęcia edukacyjno-integracyjne do Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego w Stanowicach. W ramach kursu „Weekend treningu interpersonalnego w GOT”, uczniowie uczestniczyli w zajęciach realizowanych zgodnie z projektem „Zawodowcy 2.0”. Podopieczni mgr inż. Piotra Winiarskiego mieli okazję doskonalić swoje umiejętności z zakresu komunikacji i współpracy oraz budowania pozytywnego wizerunku. Zwieńczeniem ciężkiej pracy intelektualnej i praktycznej był certyfikat, który otrzymał każdy uczeń z rąk trenerki, Pani mgr Agnieszki Koszałki-Silskiej. W czasie wolnym, uczniowie klasy 1TE brali udział w jesiennym „ognisku integracyjnym”. Dzięki sztucznemu oświetleniu, do późnego wieczora graliśmy w siatkówkę, gra była bardzo wyrównana i niezwykle emocjonująca.

mgr inż. Piotr Winiarski 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.