Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych
Rok szkolny 2018/2019

Trwa Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych, w tym wyjątkowym czasie zapraszamy do obejrzenia przygotowanych wystaw tematycznych: „Zakręceni na czytanie” oraz „Znani Polacy, nieznani bibliotekarze”. Poza tym zachęcamy do udziału w proponowanych konkursach: fotograficznym „Gorzowskie pomniki przyrody w czterech porach roku” oraz „Pomóż ocalić życie bezbronnemu” w formie literackiej (wiersz, opowiadanie, nowela, reportaż, gazetka szkolna), plastycznej (plakat, grafika, malarstwo, montaż, gablota szkolna) lub multimedialnej (strona internetowa, film, program radiowy, program multimedialny). Szczegóły w bibliotece szkolnej.

mgr Dominika Kuligowska

mgr inż. Zuzanna Kuźmińska


 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.