Uczymy się od profesjonalistów
Rok szkolny 2018/2019

Dzięki uprzejmości firmy Sonel, producenta wysokiej jakości aparatury pomiarowej do badania m.in. instalacji elektrycznych, 17 października zostało zorganizowane w naszej szkole dedykowane szkolenie z zakresu pomiarów instalacji elektrycznych. W szkoleniu profesjonalnie poprowadzonym przez Pana Eligiusza Skrzyneckiego, przedstawiciela firmy Sonel, brali uczniowie klasy 2Ta kształcący się w zawodzie technik elektryk. Podczas zajęć uczniowie wykazali się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem. Młodzież została wprowadzona w problematykę pomiarów elementów składowych instalacji elektrycznych a następnie przystąpiła  do zajęć praktycznych, dużo ucząc się o zasadach i sposobach przeprowadzania pomiarów elektrycznych. Składamy serdeczne podziękowania firmie Sonel za sprawne zorganizowanie szkolenia.

Krzysztof Ląd

 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.