ŚWIATOWY TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W ELEKTRYKU
Rok szkolny 2018/2019

W dniach od 13.11.2018r. do 16.11.2018r.  w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, Zespół Szkół Elektrycznych w partnerstwie z Uniwersytetem Szczecińskim i Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich zorganizował cykl spotkań dotyczących przedsiębiorczości młodych startupowców oraz pozyskiwania środków Funduszy Europejskich. W ramach szkoleń i warsztatów Pani Bożena Smorczewska-Mickiewicz, doktorantka w Katedrze Marketingu Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Pan Sergiusz Łukasiewicz, Specjalista ds. Funduszy Europejskich punktu informacyjnego w Gorzowie Wlkp. zaprezentowali uczniom klas pierwszych i czwartych zagadnienia dotyczące przedsiębiorczości i kreatywności młodych ludzi oraz pokazali sposoby pozyskiwania środków na realizację własnych pomysłów.  Punktem kulminacyjnym wszystkich spotkań były quizy, których zwycięzcy otrzymali drobne upominki rzeczowe.

Anna Raczewska-Franklin


 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.