II Gala Zawodowców w Gorzowie
Rok szkolny 2018/2019

Elektryk dał popis na II Gali Zawodowców w Gorzowie. Uczniowie, którzy w głównej mierze przyczynili się do skonstruowania zdalnie sterowanego gokarta: Goździk Tomasz, Burdziński Norbert i Jackowski Krzysztof z 4Tc, postawili sobie za cel pomóc dzieciom niepełnosprawnym, aby mogły zakosztować przyjemności jazdy gokartem. Przez 5 miesięcy wykorzystując swój wolny czas i angażując środki finansowe pod kierunkiem pana Marka Kryckiego realizowali swój trudny do osiągnięcia plan. Jak można było zauważyć zakończył się on sukcesem. Jako Szkoła jesteśmy dumnie że można łączyć naukę i pasję.

Pojazd można było zobaczyć przed filharmonią, a także w jej wnętrzu, na ekranie, dzięki streamingowej relacji. Gokart i relacja live stanowiły część pokazu w ramach II Gali Zawodowców w Gorzowie.


Artykuł - Teletop

Gokart - wideo 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.