Dominik Drost wśród najlepszych w kraju!
Rok szkolny 2018/2019

Uczeń naszej szkoły Dominik Drost wziął udział w etapie centralnym (finale) IV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej. Po eliminacjach szkolnych oraz okręgowych, pokonując wszystkich uczestników z województw zachodniopomorskiego i lubuskiego z powodzeniem przystąpił do rywalizacji, która miała miejsce w  dniach 3-4 kwietnia w Sieradzu. Podczas zmagań wykazał się rozległą wiedzą zawodową i pełnym profesjonalizmem, potwierdzając umiejętności i dorównując najlepszym w kraju z zakresu energetyki odnawialnej. Serdecznie gratulujmy sukcesu, życzymy dalszych w życiu zawodowym i prywatnym już jako absolwent Zespołu Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim.

Opiekunowie konkursu:

Marcin Stankowski

Ryszard Michno


 
Copyright © 2020 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.