V Memoriał Marcina Rascha
Rok szkolny 2018/2019

W sobotę 6 kwietnia o godz. 10.00. odbył się V Memoriał Marcina Rascha, pod patronatem Krystyny i Romana Rasch.

Marcin Rasch były nauczyciel wychowania fizycznego w ZSEl  - pełen pasji i zaangażowania entuzjasta, porywający młodzież  do wielu przedsięwzięć, również charytatywnych. Współtwórca i wieloletni kierownik Szkoły Pływania Słowianki, który odszedł od nas przedwcześnie 11 kwietnia 2014r.

„Celem naszych czynów powinno być czynienie dobra” niewątpliwie życie Marcina rozpaliło płomień w  wielu sercach. Dowodem tego było zgromadzenie kilkudziesięciu zawodników  - młodych ludzi ze szkół podstawowych, gimnazjum i ponadgimnazjalnych i jeszcze większe grono kibiców, biorących udział w Memoriale.

Tegoroczne zawody odbyły się w 15 konkurencjach różnych grup wiekowych i różnych stylach pływackich. Prezentujemy wyniki najlepszych trójek:

Konkurencja 1  - 50 m grzbietowy (9-11 lat)

Konkurencja 2 – 25 m grzbietowy (5-6 lat)

Konkurencja 3 – 50 m grzbietowy (Szkoła Pływania Słowianki)

Konkurencja 4 – 50 m grzbietowy (9-10 lat)

Konkurencja 5– 50 m grzbietowy (od 11 roku życia)

Konkurencja 6 – 50 m styl dowolny (Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego)

Konkurencja 7 – 50 m dowolny (ZSMS 9 lat)

Konkurencja 8 – 50 m dowolny  (Szkółki klas III ZSMS  9-11 lat)

itd.

Wszystkim zwycięzcom nagrody wręczali: w-ce Prezydent Miasta Gorzowa Wlkp. Pani Małgorzata Domagała, Prezes Słowianki Pani Joanna Kasprzak –Perka, w-ce dyrektor ZSEl Pan Artur Karasiński, Przewodniczący Rady Miasta Gorzowa Wlkp. Pan Jerzy Sobolewski.

V Memoriał Marcina Rascha zapisał kolejną piękną kartę pamięci uwieczniającą wyjątkową postać naszego kolegi.


Fotorelacja:

https://sportowygorzow.pl/fotorelacja-v-memorial-marcina-rascha/


 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.