Dzień sportu
Rok szkolny 2018/2019

w dniu 14 czerwca - piątek, odbył się w ZSE dzień sportu,gdzie rywalizowano o zwycięstwa w piłce siatkowej i piłce nożnej.
Piłka siatkowa zakończyła się bardzo zaciętym meczem finałowym pomiędzy klasami 1TD-1TE 3:2, klasa pani  Szpiganowicz do ostatniej piłki z podopiecznymi pana Winiarskiego walczyła o zwycięstwo i wygrała turniej siatkarski.

Na trzech boiskach piłkarskich odbywał się turniej piłki nożnej klas 1-3. Przy Elektryku rywalizowały klasy 1 i tam bezkonkurencyjną okazała się klasa pani Ewy Malinowskiej. Klasy 2 i 3 grały na boiskach przy ul.Warszawskiej podzielonych na dwie grupy A i B. Po zaciętych meczach w gr.A wygrała klasa 2Tc przed 3 TA 2:0 w bezpośrednim meczu, Grupę B z czterema zwycięstwami popisali się obrońcy pucharu sprzed roku podopieczni pani Dominiki Kuligowskiej -  kl.3 ZEM,  którzy w meczu na szczycie tabeli pokonałi kl 3Tb  6:3.

W meczach finałowych o 1 miejsce klasa 2TC -3 ZEM 2:5 o trzecie miejsce 3Ta-3TB 3:8. Zwycięzca zmagań przy ul.Warszawskiej klasa 3 ZEM spotkała się ze zwycięzcą klas 1,gdzie w wielkim finale pokonali klasę 1BEM 4:3. Zwycięzcy odebrali puchary, medale i dyplomy zdobywając w turnieju 33 bramki na 86 zdobytych przez cały turniej. Gratulujemy!

Nauczyciele wychowania fizycznego


 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.