Dzień Edukacji Narodowej
Rok szkolny 2019/2020

14 października w naszej szkole Grono Pedagogiczne i pracownicy obsługi i administracji świętowali Dzień Edukacji Narodowej. Święto obchodzone jest tradycyjnie w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego na mocy uchwały Sejmu Rozbiorowego z 14 października 1773 roku. Z okazji tego wyjątkowego dnia wszystkim dyrektorom, nauczycielom oraz pracownikom szkół i placówek oświatowych życzymy pasji i entuzjazmu w realizowaniu zadań oraz pomyślności i spełnienia marzeń.

Na ręce Dyrekcji Zespołu Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim została złożona moc życzeń,  płynących m. in. od Prezesa Zarządu PGE Energia Ciepła S. A. , Pana Wojciecha Dąbrowskiego. To dla nas zaszczyt i duże wyróżnienie. Składamy serdeczne podziękowania za pamięć i dobre słowo. Dzięki współpracy ramach Projektu Energetyczna Kariera z radością obserwujemy wzrost motywacji uczniów do nauki, zwłaszcza w klasach energetyków i automatyków, objętych patronatem. Dziękując za wkład w przygotowanie nowoczesnych kadr dla polskiej energetyki poprzez fundowanie stypendiów, życzymy wiele satysfakcji oraz nieustającego zaangażowania we współpracę ze szkołami kształcącymi zawodowców w branży energetycznej.

Dzielimy się radością z dnia wolnego od zajęć opiekuńczo-dydaktycznych, w którym jednak spotkaliśmy się przy pracy podczas Rady Pedagogicznej oraz szkolenia. Szkolna uroczystość była wyjątkowa,  nie zabrakło wyrazów wdzięczności i słów uznania dla niełatwej pracy pedagogów i pracowników. Świąteczny nastrój wydarzenia zaakcentowała część artystyczna, przygotowana przez uczniowski zespół muzyczny Pod Napięciem. Był to czas życzeń, serdeczności i uśmiechów.

 
Copyright © 2020 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.