Młodzieżowa Rada Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
Rok szkolny 2019/2020Zgodnie z obietnicą podajemy listę kandydatów Zespołu Szkół Elektrycznych do Młodzieżowej Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Oto ona:


  1. Adrian Maksymilian Goral,
  2. Michalina Nowak,
  3. Dominik Robert Pietrzakowski.


14 listopada każdy uczeń będzie miał możliwość udzielenia jednego głosu, na wybranego kandydata.  W tym dniu w naszej  bibliotece od godziny 9:00 do 15:00 będzie znajdowała się urna, do której każdy uczeń będzie mógł wrzucić kartę do głosowania. Szkolna Komisja Wyborcza zliczy wyniki i poda je do publicznej wiadomości na terenie szkoły 15 listopada. Natomiast 18 listopada zostanie ona przekazana do Przewodniczącego Rady Miasta Gorzowa Wielkopolskiego. 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.