Breakdance - prawdziwy zawrót głowy
Rok szkolny 2019/2020

Breakdance to znany na całym świecie żywiołowy taniec z elementami akrobatycznymi. Nazywany jest  inaczej break, breaking, bboying, breakdancing. Breakdance to jeden z elementów kultury hip-hopowej, a jego historia sięga drugiej połowy XX wieku.   Figury w/w tańca przyprawiają o zachwyt i prawdziwy zawrót głowy! Niekiedy można traktować to dosłownie, ponieważ  nauka breakdance to nie tylko akrobatyczne ewolucje w powietrzu, ale także figury wykonywane na głowie. O zawrót głowy zostali przyprawieni uczniowie naszej szkoły. W ramach lekcji wychowania fizycznego, 5 listopada  oraz 7 listopada odbyły się pokazy i instruktaż tańca. Prowadzący ze szkoły tańca „Parkieciarnia” zachęcali uczniów do aktywnego udziału w zajęciach.  W pokazach wzięło udział łącznie około 200 uczniów. Młodzież przyjęła prowadzących z dużym entuzjazmem i chętnie uczestniczyli w zajęciach, co widać na załączonych fotografiach.


 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.