Spotkanie wypominkowe
Rok szkolny 2019/2020

Katolickie Stowarzyszenie Energetyków NAZARET Oddział Terenowy w Gorzowie Wlkp., już po raz 10 zorganizowało spotkanie wypominkowe. W dniu 18.11.2019 r., w Kościele pw. Chrystusa Króla w Gorzowie Wlkp., przy ul. Woskowej sprawowana była Msza Święta Wypominkowa w intencji zmarłych gorzowskich energetyków, elektryków oraz nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wlkp. Uroczystość uświetniła obecność pocztów sztandarowych oddziałów elektrycznych SOLIDARNOŚCI gorzowskiej jak również poczet sztandarowy naszej szkoły.

Po spotkaniu modlitewnym odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia w budynku naszej szkoły przy ul. Grobla 68A.

Podajemy również listę nieżyjących nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół Elektrycznych:

1.    Anielski Jan
2.    Bazyluk Jolanta –  (17.04.1960 -25.07.2005)  41B/25/1
3.    Brzozowska Zofia -  (10.05.1937 -27.08.2002)  20A/34/12
4.    Drabent Leon – (20.06.1910 – 19.03.1981) 22B/24/6
5.    Dżumaga Dorota – 12.09.1956
6.    Gołąbek Zbigniew (06.03.1951 – 19.11.2018)  2B/7/9
7.    Gracewicz Wacław
8.    Grad Czesław (11.09.1925-08.02.1999) 13A/6/2
9.    Iwan Józef – (29.07.1914 – 21.03.1979) 21B/24/13
10.    Jankowska Grażyna – ( 26.01.1955 – 02.12.2001)   29A/11/10
11.    Jankowski Franciszek   - (06.09.1930 – 10.07.2012)  40A/2/11
12.    Jaworski Michał (14.06.1930 – 06.05.2008)
13.    Jodko Tadeusz – (15.09.1926 -03.08.1998) 12B/13/1
14.    Kamiński Zbigniew – (01.08.1946 03.11.1991) 19B/7/17
15.    Kaszubowska Hanna zm. 2019r.
16.    Kluska Wiesław - (07.01.1934 – zm.XII.2000)
17.    Kołb Henryk –  (02.10.1923 - 11.06.2001)   49B/8/3
18.    Kupis Krystyna – (30.11.1930 – zm.X.2007)    51B/9/10
19.    Libiszowska Anna – (05.05.937 – 28.08.1988)  33B/1/6
20.    Liszkowska Eugenia (11.09.1930 – 09.07.2015) 33B/1/6
21.    Małecki Stanisław – (05.10.1919 – 12.06.2004)  19A/1/2
22.    Marcinkiewicz Małgorzata –(07.12.1958 – 07.04.2017) 49B/18/16
23.    Michalska Maria (22.12.1921 – 19.10.1991) 14B/5/12
24.    Mikołajczyk Florentyna – (17.12.1923 – 25.04.2009) 15B/11/6
25.    Ołowiecki Jan –   (28.10.1942-17.02.2007) 12A/2/2
26.    Pielech Tadeusz – ( 02.07.1948 – 17.10.2008) 39B/11/4
27.    Rachlewicz Wiktor – 06.03.1932
28.    Rasch Marcin (07.04.1978 – 11.04.2014)  41A/1/06
29.    Rucka Irena  (07.08.1928 – 03.02.2004)
30.    Sabo Mirosław – 22.02.1935
31.    Stepień Helena  - (13.01.1926 – 06.10.2011) 54B/2/27
32.    Szafirowicz Marek –  (25.04.1954 -19.11.2013) 2A/11/9
33.    Szmyt Jerzy –  - (17.11.1932 – 15.02.2014) 48B/1/9
34.    Szopa Zbigniew – (17.01.1926 – 07.12.20003)   15A/9/12
35.    Szostakowska – Porwich Grażyna – 01.01.1938
36.    Śmiglak Mieczysław – (11.08.1922 – 04.07.1979)  21B/31/17
37.    Weber Maria zm. 2019r.
38.    Wróblewski Tadeusz – 13.12.1931

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków.

Niech odpoczywają w pokoju wiecznym.


 
Copyright © 2019 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.