Podsumowanie e-sportowych emocji w Kaliszu
Rok szkolny 2019/2020

Miniony weekend dla wielu fanów elektronicznej rozrywki był pełen wrażeń za sprawą pierwszej edycji “Play and fly”. Gracze z całej Polski licznie przybyli do hali Kalisz Arena, gdzie odbywała się IV runda rozgrywek SUPER GAME e-sport przy współpracy z Miastem Kalisz. Opiekunem był pan Grzegorz Remiszewski.

Wydarzenie rozpoczęło się  w sobotę o godzinie 8:30. Pierwszego dnia osiem reprezentacji szkolnych stanęło do walki w Mistrzostwach Polski Szkół w E-sporcie, gdzie nasza szkoła pokonała Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Koninie, 2:1 w mapach oraz w półfinale Liceum Ogólnokształcące w Turku, 2:0 w mapach. W finale nasza drużyna spotkała się z ZSTiO Meritum. Niestety chłopcy z naszej szkolnej drużyny uznali wyższość rywala przegrywając 2:0 w mapach. Ostatecznie nasza szkoła zajęła drugie miejsce, dostając się tym na finały sezonu Mistrzostw Polski Szkół w esporcie.


I miejsce -  ZSTiO Meritum

II miejsce -  Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim

III miejsce -  TEB Edukacja w Gorzowie WielkopolskimPuchary, medale oraz nagrody wręczył Wiceprezydent Miasta Kalisza – Grzegorz Kulawinek.


Grzegorz Remiszewski 
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.