progeCAD.pl banner
sport
Sukces hokeistów Elektryka w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży

 

W zakończonych niedawno finałach szkół średnich zespół uni-hokeja chłopców wywalczył srebrny medal i awans do półfinałów wojewódzkich.

W grupie nasz Zespół zajął 1 miejsce pokonując Ekonomik 2:1, Mechanik 3:1, oraz Chemik. W ćwierćfinałach pokonaliśmy III LO 4:0, w półfinale ponownie Ekonomik po rzutach karnych 2:1, oraz przegraliśmy finał z Mechanikiem 1:2.

 

Wyróżniającym się zawodnikiem naszej drużyny był Jacek Łusiewicz z klasy 2ZM, który odebrał indywidualnie puchar za najlepszego zawodnika turnieju strzelając 7 bramek. Super formę pokazali, bramkarz Jakub Mielcarek z 2TE, obrońcy Jakub Jeliński z 1TB i Bartek Hołowacz z 3TC, w pomocy i ataku wyróżnili się Mateusz Żurawski i Adrian Hoffer z 1TE, Przemek Augustyniak z 1ZE. Wraz z nimi zespół reprezentowali Tomek Kużdżał, Krystian Chmielewski, Szymon Ciarka z 1ZE i Daniel Jabłoński z 1TB.

 

Także półfinały wojewódzkie rozpoczęły się dobrze dla naszego zespołu, pokonaliśmy szkołę z Bobowicka 1:0, następnie porażka ze zwycięzcą turnieju ze Zbąszynka oraz zwycięstwo z Międzyrzeczem 2:1.

Gratulacje dla całego zespołu.

{gallery}2013-2014/unihokej{/gallery}

mgr Dariusz Ciuksza

 


Copyright © 2024 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.