Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.
Pierwsze warsztaty w ramach projektu Job Starter 2018 już za nami! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 07 czerwca 2018 11:33

Uczniowie klasy 2 TB wzięli udział w kolejnej trzeciej edycji projektu „JOB Starter 2018 – łączymy z rynkiem pracy”. To wspólne przedsięwzięcie firmy Idea HR Doradztwo Personalne, Zespołu Szkół Elektrycznych, Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, gorzowskiej Akademii im. Jakuba z Paradyża, Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz kilku poważnych lubuskich firm. Inicjatywa ma pomóc młodym ludziom w wejściu na lokalny rynek pracy. Uczniowie naszej szkoły skorzystali z warsztatów rozwoju osobistego. Odkrywali swój potencjał zawodowy, poznawali zasady autoprezentacji, pisali CV . Dodatkowo dowiedzieli się,  jak kształtuje się i rozwija lubuski rynek pracy oraz jakie są oczekiwania pracodawców. Kolejny etap projektu to wizyty studyjne -  bezpośrednie spotkania z przedsiębiorcami i poznanie różnych firm. Te działania zaplanowane są na nowy rok szkolny.

Monika Araszczuk


 
Sukces trójki siatkarskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 06 czerwca 2018 10:44

5 czerwca 2018 w Zespole Szkół Ekonomicznych odbył się 11 Turniej Trójek Siatkarskich chłopców. Po wyjściu z I miejsca z grupy B reprezentanci naszej szkoły ulegli jedynie ZSBudowlanych zajmując ostatecznie II miejsce .

W turnieju brały udział reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych z Gorzowa Wlkp.

Elektryk reprezentowali:

Maciej Olejniczak 3Te

Patryk Bobowski 2Ta

Kamil Witkowski 1Ta

Emil Bogdanowicz 2Td - rezerwowy

Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.Opiekun Katarzyna Przysiecka


Poprawiony: środa, 06 czerwca 2018 10:49
 
III miejsce w piłce ręcznej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 15 czerwca 2018 11:18


 
Nie samą nauką człowiek żyje! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 05 czerwca 2018 08:57

Społeczność szkolna Elektryka wzięła czynny udział w Nocnym Szlaku Kulturalnym 2018. Artyści związani z Galerią 4 Piętro zaprezentowali swoje prace w X edycji Galerii Bezbronnej. W tym roku zajęliśmy czwartą kondygnację w budynku po byłej "Przemysłówce". Wystawę można zwiedzać również w trakcie Dni Gorzowa: 7 i 8 czerwca w godzinach 16-20 oraz 9 i 10 czerwca w godzinach 14-20.

Galeria Bezbronna to inicjatywa, która na stałe wpisała się w harmonogram wydarzeń miejskich. W blisko 60 pomieszczeniach zgromadzone są prace twórców z Gorzowa Wlkp. i okolic, którzy samodzielnie zainstalowali swoje prace. To jedyne takie miejsce, gdzie prace nie są selekcjonowane pod względem tematycznych i merytorycznym. Każdy może zaprezentować swoją twórczość, jednocześnie spotykając się z grupą odbiorców.

Młodzież z Elektryka pod opieką Joanny Józwy-Jelincic, Dominiki Kuligowskiej i Marty Kudelskiej zaprezentowała fotografię, grafikę, rysunek, malarstwo, street art, rękodzieło, poezję i prozę. Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w tworzenie wydarzenia.


 
Udana wycieczka do Wrocławia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 04 czerwca 2018 10:47

29 maja wyruszyła szkolna wycieczka, zorganizowana przez Panią Lucynę Janicką, do stolicy województwa dolnośląskiego. Grupa blisko 40-osobowa została ciepło przyjęta w Wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej. Uczniowie mieli okazję zwiedzić tamtejsze laboratoria pod przewodnictwem pracowników naukowych. Dr hab. inż. Przemysław Śliwiński z Katedry Automatyki, Mechatroniki i Systemów Sterowania specjalnie dla nas wygłosił wykład przybliżający tematy i problemy, którymi zajmuje się w swojej pracy. Na koniec została złożona wizyta dziekanowi Wydziału Elektroniki – prof. dr. hab. inż. Czesławowi Smutnickiemu, dzięki któremu uczniowie mogli zapoznać się z Politechniką Wrocławską. W godzinach popołudniowych wycieczka przeniosła się na Ostrów Tumski i podążyła w kierunku Starego Rynku, a miejscowy przewodnik w trakcie spaceru opowiadał o historii Wrocławia i jego zabytkach.

mgr Lucyna Janicka

lic. Marta Kudelska

mgr Aleksandra Smutnicka


 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 133
Copyright © 2018 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.