progeCAD.pl banner
Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.
Nasi Energetycy wśród najlepszych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Uczniowie naszego Technikum w Zawodzie Technik Energetyk wystartowali w 7. Konkursie Wiedzy o Energetyce Politechniki Warszawskiej. Ma on zakres ogólnopolski a w tym roku odbywał się w całości online. Etap eliminacyjny odbył się 12 marca, a po nim trzech naszych uczniów: Hubert Szala, Michał Olbryś oraz Jakub Białczak zakwalifikowało się do etapu finałowego.

Na finał, który odbył się 8. kwietnia uczniowie musieli się przygotować nie tylko z szerokiego zakresu wiedzy, ale także stworzyć projekt według ogólnych wytycznych.

Po bardzo wnikliwej analizie prac przez Komisję konkursową oraz szeregu pytań, na które odpowiadali finaliści, Hubert Szala zajął ex aequo trzecie miejsce, a tym samym stał się laureatem i otrzymał indeks na kierunek Energetyka na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa.

Warto zaznaczyć, że zarówno Michał jak i Jakub odnieśli bardzo duży sukces, dostając się do finału, są bowiem dopiero uczniami drugich klas.

Wszystkim trzem należą się zatem gratulacje.


Więcej szczegółów na stronie internetowej konkursu:

https://konkursenergetyczny.itc.pw.edu.pl/?page_id=48


 
Życzenia Wielkanocne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   


 
Finał XLIV OOWEE PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Z dumą zawiadamiamy, że uczniowie gorzowskiego "Elektryka" nie ustępują  czołowych miejsc uczniom z całej Polski. Pięciu reprezentantów Zespołu Szkół Elektrycznych oraz zostało finalistami i laureatami  XLIV Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.

Kacper Snopek zajął II miejsce w Polsce w grupie automatycznej, a Dawid Hajduk zajął III miejsce w tej dziedzinie i uzyskali tytuł laureata.

Wysoki poziom utrzymał finalista Michał Piekutowski zajmując VIII miejsce w grupie informatycznej. Na liście finalistów zapisali się wśród mechatroników Wiktoria Masiukiewicz (X miejsce) oraz Konrad Melling (XII miejsce).

Przez cały piątek, 26 marca 2021r. najlepsi uczniowie z całej Polski wytężali swoje umysły i zdalnie, za pomoc platformy MS Teams, odpowiadali na pytania komisji finałowej. Ich zdolności zostały docenione, politechniki na nich czekają. Gratulujemy !!


 
Światowy Dzień Matematyki i Dzień Liczby Pi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Znamy szkolnego Mistrza Matematyki! 12 marca Zespół Matematyki we współpracy z Biblioteką Szkolną ogłosił konkurs matematyczny o tytuł mistrza matematyki. W wyznaczonym czasie na stronie Biblioteki Szkolnej został opublikowany quiz matematyczny. Nagrody zostały zakupione dzięki wsparciu Rady Rodziców. Każdy laureat konkursu otrzyma książkę o tematyce szyfrów oraz mini grę logiczną. W konkursie wzięło udział 37 osób. Zwycięzcami okazali się: I Kacper Stawiczny z klasy 2dT4, II Jakub Przybysz z klasy 2pT5 i III Alan Goźliński z klasy 3Tg. Zwycięzców zapraszamy do biblioteki po odbiór nagród. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Dominika Jastrząb

Dominika Kuligowska

 
Komunikat Dyrektora z dnia 26.02.2021 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 26 lutego 2021 12:22


Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół Elektrycznych
z dnia 26 lutego 2021 r.


W związku z licznymi sygnałami uczniów klas maturalnych i nauczycieli o konieczności sprawdzenia stopnia przygotowania uczniów do egzaminu maturalnego Dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych


podjął decyzję,


o przeprowadzeniu matury próbnej w formie stacjonarnej. Będzie to również okazją do sprawdzenia procedur maturalnych oraz wytycznych sanitarnych obowiązujących w czasie pandemii.Załączniki:

1. Wytyczne

2. Wykaz sal


Poprawiony: piątek, 26 lutego 2021 12:27
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 172
Copyright © 2021 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.