progeCAD.pl banner
Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.
Światowy Dzień Matematyki i Dzień Liczby Pi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Znamy szkolnego Mistrza Matematyki! 12 marca Zespół Matematyki we współpracy z Biblioteką Szkolną ogłosił konkurs matematyczny o tytuł mistrza matematyki. W wyznaczonym czasie na stronie Biblioteki Szkolnej został opublikowany quiz matematyczny. Nagrody zostały zakupione dzięki wsparciu Rady Rodziców. Każdy laureat konkursu otrzyma książkę o tematyce szyfrów oraz mini grę logiczną. W konkursie wzięło udział 37 osób. Zwycięzcami okazali się: I Kacper Stawiczny z klasy 2dT4, II Jakub Przybysz z klasy 2pT5 i III Alan Goźliński z klasy 3Tg. Zwycięzców zapraszamy do biblioteki po odbiór nagród. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Dominika Jastrząb

Dominika Kuligowska

 
Komunikat Dyrektora z dnia 26.02.2021 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 26 lutego 2021 12:22


Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół Elektrycznych
z dnia 26 lutego 2021 r.


W związku z licznymi sygnałami uczniów klas maturalnych i nauczycieli o konieczności sprawdzenia stopnia przygotowania uczniów do egzaminu maturalnego Dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych


podjął decyzję,


o przeprowadzeniu matury próbnej w formie stacjonarnej. Będzie to również okazją do sprawdzenia procedur maturalnych oraz wytycznych sanitarnych obowiązujących w czasie pandemii.Załączniki:

1. Wytyczne

2. Wykaz sal


Poprawiony: piątek, 26 lutego 2021 12:27
 
Konkursy w ramach Programu "Twoje dane - Twoja sprawa" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Szanowni Państwo,

dzisiaj świętujemy Dzień Ochrony Danych Osobowych. W tym Dniu staramy się, aby o ochronie danych osobowych było wyjątkowo głośno. Odbywa się wiele interesujących wydarzeń, spotkań i zajęć, które są okazją do zdobycia wiedzy i rozmowy o  ochronie danych osobowych, a tym samym podkreślenia wagi ochrony prywatności w życiu każdego człowieka. Cieszymy się niezmiernie z każdego działania, które Państwo podejmują, aby idea ochrony danych osobowych była powszechna wśród uczniów i nauczycieli.


W ramach tej wyjątkowej okazji, Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych oprócz wielu różnych działań edukacyjnych, ogłasza również dwa konkursy.

  • Konkurs dla uczniów na najciekawszy poradnik dla uczniów „Życie rodzinne online i offline. Porozmawiajmy o ochronie danych osobowych” (termin nadsyłania prac: 15.04.2021 r.

  • Celem organizowanych konkursów jest upowszechnianie wiedzy o ochronie danych osobowych i zachęcenie jego uczestników do głębszego zainteresowania się tematyką ochrony danych osobowych przez uczniów, nauczycieli, a także rodziców.

    Serdecznie zapraszam do zapoznania się z regulaminem konkursu i udziału w konkursach.

 
"Elektryk" ciągle wśród najlepszych szkół w Polsce PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 27 stycznia 2021 12:50

Z ogromną dumą informujemy, że Zespół Szkół Elektrycznych nadal utrzymuje się na wysokiej pozycji w rankingu szkół technicznych.

1 miejsce w Gorzowie Wlkp.

3 miejsce w woj. lubuskim

83 miejsce w Polsce w rankingu maturalnym

101 miejsce w kraju

Od wielu lat nieustannie nasza szkoła zajmuje wysokie miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Szkół, który przygotowywany jest przez "Perspektywy". Ranking tworzony jest osobno dla szkół ogólnokształcących i techników. Jako kryterium oceny szkół w rankingu jest wskaźnik na który składają się sukcesy uczniów w olimpiadach, wyniki egzaminu maturalnego z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych oraz wyniki egzaminów zawodowych i opinia akademicka.

Organizatorzy rankingu szkół przyznają najlepszym szkołom odznaki: złote, srebrne, brązowe. Zespół Szkół Elektrycznych zdobył w tym roku srebrną odznakę.

Wysokie miejsce w rankingu zawdzięczamy wytężonej nauce naszych uczniów oraz ciężkiej pracy naszych nauczycieli.

Gratulujemy wszystkim uczniom i ich nauczycielom oraz życzymy dalszych sukcesów.

 


 
Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół Elektrycznych z dnia 15 stycznia 2021 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 15 stycznia 2021 11:05


Od poniedziałku, 18 stycznia 2021 r. wszystkie zajęcia dla uczniów ZSE odbywać się będą tylko zdalnie (możliwe są konsultacje indywidualne, po wcześniejszym umówieniu z nauczycielem).

Zajęcia praktyczne w Centrum Kształcenia Zawodowego odbywać się będą stacjonarnie z podziałem na grupy z zachowaniem dystansu społecznego.

Przypominam, że semestr kończy się 5 lutego, a oceny końcowe należy wystawić na dzień 3 lutego 2021 r.


 
«pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia»

Strona 13 z 175
Copyright © 2022 Zespół Szkół Elektrycznych Gorzów Wlkp.. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.