Wycieczka integracyjna klas 1TA i 1TO do Gdańska i na Żuławy Wiślane.
Uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych w dniu 1 czerwca wyruszyli autokarem do Gdańska. Będąc na Westerplatte poszerzyli swoja wiedzę na temat patrona szkoły, majora Henryka Sucharskiego. Kolejnym punktem na edukacyjnej trasie…