NASI UCZNIOWIE ORGANIZUJĄ I ZAPRASZAJĄ NA WYDARZENIE!

Grupa gorzowskiej młodzieży, a w tym uczniowie naszej szkoły: Gracjan Antonowicz (4TD), Paweł Kuna (5TC) Jakub Przybysz (5TP) oraz Wiktoria Polowczyk (4TP) organizują wydarzenie Gorzów Future Leaders Expo | 20 marca 2024 | Arena Gorzów wraz z Urzędem Miasta Gorzów, Gorzowski Ośrodek Technologiczny PNP Sp. z oo., Arena Gorzów, MCK Gorzow i Lubuskie.

Gorzów Future Leaders Expo to pierwsze tego rodzaju forum w naszym mieście, skierowane głównie do młodych ludzi, którzy niedługo postawią swoje pierwsze kroki na rynku pracy i w dorosłym życiu.

Co nas czeka 20 marca na Arenie Gorzów?

1️⃣ Panel Technologiczny „Jak bronić się przed sztucznie wygenerowaną dezinformacją w sieci”: Czołowi eksperci z branży omówią najnowsze trendy w dziedzinie technologii i sztucznej inteligencji. Będziecie mieli okazję zanurzyć się w świat innowacji i przyszłych kierunków rozwoju technologicznego.

2️⃣ Panel Biznesowy „Wizja Świata po czwartej rewolucji przemysłowej”: Doświadczeni przedsiębiorcy i liderzy branżowi skoncentrują się na zarządzaniu, strategii biznesowej, inwestycjach i budowaniu skutecznych zespołów. Dowiecie się, jak efektywnie łączyć innowacje technologiczne z wymogami rynku.

3️⃣ Panel Edukacyjny „Epidemia Samotności XXI wieku”: Eksperci w dziedzinie edukacji i psychologii opowiedzą o roli wiedzy i nauki w rozwoju nowoczesnych technologii. Dowiemy się, jakie umiejętności są niezbędne do przyszłego udziału w dynamicznym świecie technologii.

📅 Data: 20 marca, godz. 8:00

📍 Miejsce: Arena Gorzów

Poza panelami dyskusyjnymi, w strefie targowej pojawią się stoiska gorzowskich firm, które zaprezentują swoją ofertę zatrudnienia i rozwoju zawodowego. A po godzinie 13:00 odbędzie się koncert szczecińskiego rapera Huberta.

Więcej informacji oraz rejestrację na wydarzenie znajdziecie na stronie: https://future-leaders.pl/.

Zapraszamy Was serdecznie do udziału! To doskonała okazja, by poszerzyć swoją wiedzę, nawiązać kontakty i już dzisiaj zacząć myśleć o swojej przyszłości.

Do zobaczenia!