📣 Nowy Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego w Zespole Szkół Elektrycznych wybrany!

Zakończyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Dziękujemy wszystkim uczniom za aktywny udział i oddanie swojego głosu. Poniżej przedstawiamy wyniki: 🗳 Frekwencja: 63,6% (oddano 668 głosów na 1050 uprawnionych) Głosy ważne: 661 Głosy nieważne: 7 📊 Wyniki głosowania: Maciej Kaczmarczyk (2 TF) – 49,2% (325 głosów) Natalia Krakowska (3 TB) – 17,9% (118 głosów) Jan Watral (2 TK) – 15,9% (105 głosów) Rafał Chloupek (2 TH) – 9,4% (62 głosy) Maja Kryszak (3 TB) – 5% (33 głosy) Filip Wieczorek (1 TC) – 2,7% (18 głosów) Serdecznie gratulujemy Maciejowi Kaczmarczykowi, który zdobył największe poparcie i został nowym Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego! Życzymy mu powodzenia i wielu sukcesów w pełnieniu tej ważnej funkcji. Dziękujemy również wszystkim kandydatom za ich odwagę, aby stanąć do wyborów, zaangażowanie i wkład w życie naszej społeczności szkolnej. Każdy z Was pokazał, że losy szkoły są Wam bliskie, a Wasze pomysły i energia są nieocenione. Dziękujemy również wszystkich wychowawcom i nauczycielom w zaangażowanie, wsparcie i pomoc w rzetelnym i uczciwym przeprowadzeniu wyborów. Razem tworzymy lepszą przyszłość dla naszej szkoły! 🎓💡

Komisja wyborcza:

Anna Inman
Gracjan Antonowicz

#ZSElektryczne #SamorządUczniowski #Wybory2024 #NowyPrzewodniczący #Gratulacje