Okręgowe etapy olimpiad z wiedzy o ubezpieczeniach społecznych oraz z prawa pracy

W dniach 05 i 06.03.2024r. uczniowie naszej szkoły: Gracjan Antonowicz, Dominik Danicki i Jakub Cisowski z klasy IV TD zmagali się w etapie okręgowym olimpiady: wiedzy o ubezpieczeniach społecznych i o prawie pracy.

W pierwszej z nich udział wzięło 21 zespołów składających się z trzech zawodników. W drugiej olimpiadzie: wiedzy o prawie pracy wzięło udział 32 uczestników z województwa lubuskiego.

Wysiłek włożony w przygotowania do olimpiad nie wystarczył do zdobycia pierwszego miejsca i zakwalifikowania się do kolejnego etapu w roku szkolnym 2023/2024 ale przed nami kolejny rok i kolejna szansa na sukces w tych dziedzinach wiedzy. Gratuluję osiągniętego wyniku i życzę wytrwałości w dążeniu do celu.

Anna Raczewska